Nabídka služeb

  • Provádíme zemní práce, základy, vyzdívky zdiva i příček z cihel, tvárnic sádrokartonových a jiných konstrukcí, omítky vnitřní i vnější a to i včetně zateplení objektů.
  • Betonové podlahy, mazaniny, potěry, osazení výplní otvorů, dveří, oken i prosklených stěn.
  • Provádíme také štuky , nátěry , nástřiky , malby stěn i stropů , pokládání koberců včetně formátování a prořezů, pokládání PVC i plovoucích a zdvojených podlah, provádíme keramické obklady a dlažby, podhledy minerální i sádrokartonové.
  • Realizujeme i pokládku střech, klempířské a zámečnické konstrukce, a také tesařské a truhlářské konstrukce.
  • Provádíme technologie jako jsou zdravotně – technická instalace, ústřední vytápění , měření a regulace , elektroinstalace , vzduchotechnika a klimatizace.
  • Všechny tyto činnosti provádíme u dodávek na klíč, ale i u menších akcí pro širokou veřejnost. Provádíme je u rekonstruovaných objektů i u nově realizovaných staveb.
  • Další činností společnosti je provádění zatravňování ploch, osázení zahrad, dodávka rostlin a stromů do interiéru i exteriérů a také rekultivační činnost. Tyto práce naše společnost realizuje ve spolupráci s firmou Zahradnictví Miloš Krejza s.r.o., Chomutov.

Rychlý kontakt


Fotovoltaická divize Revital Energy

Nabízíme fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy a průmysl. Více se dozvíte na Revital-Energy.cz


Bivalentní zdroje

Naše energetická divize realizuje bivalentní energetické zdroje. Více se dozvíte na Bivalence.cz


Stavební práce Praha – Černý most

Realizujeme rekonstrukce společných prostor SVJ v několika vchodech na ulici Vašátkova.


První fotovoltaická elektrárna na střeše kostela

Naše společnost Revital stavební servis, vyhrála výběrové řízení na dostavbu kostela, který je navržen v moderním architektonickém duchu. Na této stavbě se bude realizovat hybridní fotovoltaická elektrárna a jako zdroj tepla, bude sloužit invertorové tepelné čerpadlo vzduch-voda RHPi.


Hybridní fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy

Na rodinné domy instalujeme hybridní fotovoltaické elektrárny s možností zálohy celého objektu z baterií pro případ výpadku dodávek elektrické energie. Více se dozvíte na Revital Energy


Provozujeme parkoviště na Praze 6

Naše společnost provozuje parkoviště v Praze Dejvicích, ulice Verdunská 37. Parkoviště slouží pro okamžité i rezidentní parkování. O aktuálních možnostech parkování nás prosím kontaktujte, asistentka@revital-energy.cz, nebo ParkovisteNaKulataku.cz